Aurely wint One Page Challenge

Aurely Janssen, leerling uit 2D, heeft een schrijfwedstrijd gewonnen. En er kwam zowaar een Bekende Belg naar school om de prijs persoonlijk aan haar uit te reiken!

Aurely Janssen, leerling van klas 2 op Gymnasium Novum, heeft meegedaan aan een schrijfwedstrijd, georganiseerd door Pelckmans Uitgevers. In de ‘One page challenge’ kregen jonge schrijvers een bladzijde van de succesvolle Belgische schrijver Tom De Cock. Zij moesten daar dan een vervolg, ook van een bladzijde, op schrijven. Uit heel veel inzendingen is Aurely gekozen als de beste. Ze wint hiermee de publicatie van haar deel van het verhaal in De Cocks nieuwste boek, een laptop en een fashionbon van 500 euro. Tom De Cock was op donderdag 11 mei op het Novum om de prijs te overhandigen aan een verraste Aurely – en hij had voor alle leerlingen van haar klas een exemplaar van zijn laatste boek meegenomen. Karin de Heer, de docent Nederlands van klas 2D, is trots: ‘Het is geweldig dat Aurely deze prijs heeft gewonnen. Bovendien draagt live contact met een schrijver natuurlijk bij aan het lees- en schrijfplezier van de hele klas, dus er zijn eigenlijk een heleboel winnaars!’